Zainteresowany?
Wyślij CV na: poland@givesteel.com

BIM designer

Twój zakres obowiązków

– tworzenie modeli i rysunków warsztatowych w oprogramowaniu BIM
– ścisła współpraca z siedzibą w Danii, kierownikami poszczególnych projektów, działem produkcji, montażu i kontroli jakości
– praca w międzynarodowym środowisku

Nasze wymagania

– wykształcenie wyższe techniczne (inżynier lub magister budownictwa, preferowana specjalizacja Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie)
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego
– umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, sumienność i dokładność
– znajomość programu Tekla Structures będzie dodatkowym atutem
– znajomość niemieckiego lub języków skandynawskich będzie dodatkowym atutem

Structural designer

– optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych
– wykonywanie obliczeń statycznych

– biegła znajomość programu Robot Structural Analysis lub innych programów obliczeniowych (IDEA Statica, SCIA Engineer, Rstab)
– biegła znajomość Eurocodów
– umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Oferujemy

– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– Szkolenia i opiekę mentora w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w oprogramowaniu BIM
– Pełne wyposażenie stanowiska pracy (laptop, telefon służbowy)
– Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, rozwoju zawodowego i budowania ścieżki kariery
– Przyjazną atmosferę w pracy
– Pakiet MultiSport, chill room, imprezy integracyjne (w tym wyjazdy do Danii)

Dodatkowo w naszej katowickiej siedzibie czeka na Ciebie zgrany zespół, który ceni sobie profesjonalną i przyjemną atmosferę pracy, świetnie przygotowane stanowisko, telefon służbowy oraz komfort związany z wystarczającą ilością miejsc parkingowych dla dojeżdżających do pracy samochodem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.